Mac Toys Sada pro malé parádnice

3 let
Druh
hodinky

• , zakoupeno v Pompo.cz

Kdyby byla dcera starsi, mozna by to dopadlo lepe, celkove ale nejsem s kvalitou spokojena. Sice, co by clovek cekal, za par korun, ale ze vetsina sperku nedozila ani druheho dne a to mi neprijde v poradku. Ten plast je hrozne tenky, jedna korunka se dceri zlomila uz pri vyndavani z krabice, nahrdelnik jsem ulomila kdyz jsem se ho pokousela zapnout a to jsem si opravdu davala pozor. Naramek si zlomila dcera pri nandavani - moc ho roztahla, ale i tak bych cekala, ze jeste chvili vydrzi. Nevydrzel, proste prvni necitlive uchopeni a je po tom. Mame jeste hůlku, ta je ze silnejsiho plastu tak snad bude chvili slouzit, a kabelku s korunkou.. dcera dava pozor, ale nevim, moc tomu nedavam. Zbozi uz bych znova nekoupila. Pouze naplnilo plastovy kontejner.

tento produkt jsem si neobjednala, nemohu tedy ani hodnotit :-(

vhodný produkt pro malé slečny hrající si na princezny

Věk od
3 let
Druh
hodinky

Malé holčičky si velmi rády hrají na princezny. Tato sada je pro ně jako dělaná. Obsahuje krásné střevíčky na podpatku, korunku do vlasů, náramek, náhrdelník, vlasový hřebínek a magickou hůlku.

Podívejte se na naši širokou nabídku ostatních hraček pro děti od 3 let

2zákazníci nedoporučují produkt

tento produkt jsem si neobjednala, nemohu tedy ani hodnotit :-(

vhodný produkt pro malé slečny hrající si na princezny

• , zakoupeno v Pompo.cz

• Na první pohled hezká sada.
    • Korunka je spíše pro panenku (velikostně), plat je velice nekvalitní, láme se a kamínky odpadávají.