Sada Bella make up kapesní Johntoy

Sada Bella make up kapesní Kapesní sada líčení dvoupatrová do kabelky každé malé parádnice. Šest různých druhů . Dermatologicky testováno, zdravotně nezávadné. POZOR, VÍCE...
Doporučená nabídka MegaKnihy.cz

• Bohužel dětské malovátko přišlo rozteklé :(

Věk od
5 let

Sada Bella make up kapesní

POZOR, VÍCE DRUHŮ! Vidíte fotku zboží, kde je zobrazeno více variant či barev? Konkrétní barvu či variantu této hračky bohužel není možné zvolit. Zboží je prodáváno jako náhodný kus dle aktuálních skladových kapacit. Pokud zvolenou variantu uvedete do poznámky při dokončení objednávky, pokusíme se vám vybraný kus zajistit, ale bohužel nejsme schopni váš výběr garantovat. Uvedený ilustrační obrázek nemusí zobrazovat všechny varianty produktu. Cena uvedena za 1ks

2zákazníci nedoporučují produkt

• zboží objednáno, potvrzeno, nenodáno
  • , zakoupeno v BabyMall.cz

• Bohužel dětské malovátko přišlo rozteklé :(
  • , zakoupeno v Bruder hračky

• dostali jsme rtěnky, v balení byly dva kusy což se mi hodilo ptž to bylo pro dvě děti a nemusela jsem kupovat další balení

nekvalitní štěteček, zedřený hned po prvním použití