SMU Korálkové tetování

• MOJE HODNOCENÍ NENÍ ALE SPOKOJENOST VNUČKY JE VELKÁ
    • ŽÁDNÉ

PRODUKT SI VYBRALA VNUČKA

• , zakoupeno v Pompo.cz

• Přestože je to určeno pro dívky od 8 let, naše dcera (5 let) byla nadšená. Sice kuličky máme všude, ale naše dítě zdobení baví.
    • Tetování moc dlouho nevydrží, kuličky se z něho odrolí. Ale pro tu zábavu to stojí za to. Ještě bych zvolila jednu jinou barvu sypání, růžová a fialová jsou barevně hodně podobné.

Je to super nápad pro malé parádnice, ale chtělo by to sypání ještě nějak lépe zafixovat, aby se hned neodrolilo. Já to zkusila natřít bezbarvým lakem na nehty, což trochu pomohlo.

Věk od
8 let

Set dětské tetování s korálky s holčičími motivy 250 kusů v balení pro děvčata a holčičky a všechny malé parádnice.

Udělej sobě nebo svým kamarádkám nádherné tetování. Okouzli a ukaž, co v tobě je! Ráda by sis vyzkoušela, jak by vypadal nějaký cool obrázek na tvém kotníku nebo kolem pupíku? Bojíš se ale trvalého tetování, protože co když se ti obrázek přestane za pár let líbit, nebo si třeba oblíbíš jiné obrázky? Pomocí dětského barevného tetování se ti splní tvé přání!

• Rozměry balení hračky (š v h): 24,5 x 5 x 28cm
  • Balení obsahuje: 28 oboustranných nálepek na kůži, 5 tub s malými lesklými korálky, krabičku s kamínky a obrázkový návod

Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

• Zábava pro děti

• MOJE HODNOCENÍ NENÍ ALE SPOKOJENOST VNUČKY JE VELKÁ
    • ŽÁDNÉ

PRODUKT SI VYBRALA VNUČKA

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

výborné na zabavení neposedných holčiček

• , zakoupeno v Malý pomocník